Nadszedł czas, aby pożegnać się z tymi standardowymi uchwytami w łopatki wentylacji. Teraz nadszedł moment, abyś wybrał uchwyt do telefonu, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego samochodu.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

REKLAMACJE

Instrukcja dodania reklamacji dla produktów znajdujących się w dystrybucji VidiCom Sp. z o.o.  

Rejestrując reklamację na karcie Klienta po zalogowaniu do systemu, otrzymują Państwo możliwość samodzielnego złożenia reklamacji oraz swobodny dostęp do śledzenia statusu zgłoszenia. Jest to idealne rozwiązanie umożliwiające bieżący monitoring sprawy. Pozwala zaoszczędzić czas i skraca cały proces reklamacyjny do niezbędnego minimum.  

Przed wysłaniem do nas reklamowanego produktu należy najpierw uzyskać numer RMA w celu autoryzacji przesyłki. Aby uzyskać numer RMA należy:  

  1. Zalogować się na swoje konto.
  2. Jeżeli jeszcze nie posiadacie Państwo swojego konta, wtedy należy dokonać rejestracji, zakładając nowe konto.
  3. W sekcji „Reklamacje towarów” należy dodać nową reklamację postępując zgodnie z krokami podanymi na stronie. Czynność jest niezwykle prosta i zajmuje tylko chwilę.
  4. Jeżeli zgłoszenie reklamacji zostało wypełnione w sposób prawidłowy uzyskają Państwo drogą mailową potwierdzenie autoryzacji przesyłki oraz numer RMA.
  5. Numer RMA należy umieścić w widocznym miejscu na opakowaniu. W przeciwnym przypadku przesyłka nie zostanie przez nas przyjęta.
  6. Przesyłka powinna być opakowana w sposób uniemożliwiający uszkodzenie sprzętu w trakcie transportu (VidiCom Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za takie uszkodzenia). Do przesyłki należy koniecznie dołączyć dowód zakupu (faktura VAT lub paragon).  

UWAGA: Przesyłki, które nie zostały opatrzone numerem RMA oraz przesyłki, które nie uzyskały naszej autoryzacji nie będą przez nas przyjmowane.

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 7311 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Wszystko jak najbardziej OK
2024-06-13
Zgodne z opisem i wszystko doskonale pasuje! :) Polecam!
pixel