Nadszedł czas, aby pożegnać się z tymi standardowymi uchwytami w łopatki wentylacji. Teraz nadszedł moment, abyś wybrał uchwyt do telefonu, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego samochodu.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Android Auto oraz CarPlay - jak porozumieć się z naszym autem ?

2020-04-06
Android Auto oraz CarPlay - jak porozumieć się z naszym autem ?Na rynku roi się od uchwytów samochodowych ,które prześcigają się jedynie w sposobie umieszczania telefonu w mocowaniu, co najwyżej wybujałym designem.

Czy to jedyne cechy jakie warto szlifować w tego typu asortymencie ?

Każdy z Nas, dobrze wie, jak bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa na drodze jest skupiony na niej kierowca.

Wokół Nas, wraz z postępem technologicznym pojawia się coraz to więcej bodźców ,które Nas rozpraszają, niestety niektóre są niemalże nieuniknione, czyli np. omawiany SMARTFON.

Każdy zgodzi się ze stwierdzeniem - ,,Diabeł tkwi w szczegółach'' - dlatego zadbajmy właśnie o te detale ,które uwzględnił w swoich uchwytach BRODIT.

  • UMIEJSCOWIENIE:

Uchwyt powinien być umieszczony w miejscu, które znajduje się w zasięgu wzroku oraz dłoni.

  • INTUICYJNOŚĆ:

Uchwyt powinien mieć zaprojektowaną możliwość intuicyjnego umieszczania urządzenia w uchwycie.

  • BEZPIECZEŃSTWO NASZE ORAZ URZĄDZENIA:

Uchwyt powinien stanowić solidną podstawę dla telefonu ,która podczas kolizji uniemożliwi mu wysunięcie się z uchwytu.

Każdy przedmiot niezabezpieczony w samochodzie, podczas kolizji stanowi potencjalne zagrożenie dla życia jej uczestników.

Uchwyt ,a w nim tkwiący smartfon, to czasem ostatnia deska ratunku ,gdy potrzebujemy wezwać pomoc.

  • FUNKCJONALNOŚĆ - na tym aspekcie chciałbym się skupić.

Uchwyt samochodowy wraz ze stacją dokującą to technologia znana od lat, lecz bardziej kojarzy Nam się z zamierzchłymi czasami kiedy takowe uchwyty były montowane seryjnie w drogich limuzynach.

Z racji iż odeszło to do lamusa, w aktualnej chwili jesteśmy w stanie doposażyć w takowy luksus każdy samochód.

Najnowocześniejsze samochody wyposażone są w systemy oferujące kierowcy, wykonywanie połączeń, korzystanie z nawigacji bądź pełną synchronizację poprzez technologię BLUETOOTH prosto z wyświetlacza umieszczonego w kokpicie samochodu.

Jak dobrze wiemy, wyżej wymieniona technologia jest bardzo energochłonna ,a poprzez swoją bezprzewodowość - niezbyt bezpieczna.

Ładowanie indukcyjne - inaczej mówiąc, bezprzewodowe podtrzymywanie energii nie wystarczy, gdyż nadal jest to przysłowiowa maszyna podtrzymująca przy życiu.

Wtedy na ratunek przychodzi tradycyjny - KABEL.

Oferujący szybkie ładowanie na poziomie 2.4A / QC 3.0 , sprzężający w idealnej harmonii - SAMOCHÓD ORAZ SMARTFON.

ANDROID AUTO oraz APPLE CAR - działa wyśmienicie!

Poprzez tzw. ,,kabel'' uzyskujemy szybszą transmisję danych, gwarancję iż nie stracimy połączenia podczas ważnej rozmowy ,a także wyższą jakość dźwięku jeśli chodzi o muzykę odtwarzaną poprzez samochodowy system nagłośnieniowy.

Jeśli nie posiadamy portu USB, uchwyt pełni rolę ładowarki niczym nie tracąc na funkcjonalności, patrząc w perspektywie 5 letniej gwarancji jaką objęty jest każdy uchwyt samochodowy marki BRODIT.

W ciągu 5 lat , kto wie ? Może zdecydujemy się na samochód posiadający port USB, zaś Twój uchwyt na nowo zabłyśnie swoją funkcjonalnością z której dotychczas nie korzystaliśmy.

Dobierz uchwyt aktywny do Swojego smartfona już teraz - LINKZaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 6347 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-29
Szybko i sprawnie. Jedyna uwaga to że w zamówieniu miałam opcję krótkiej ścieżki na podstawie Apple id, niestety nie mogłam wybrać dogodnego paczkomatu. Były tylko podstawione 3 z których dwa zupełnie nie z mojej okolicy. Więc za to ta jedna gwiazdka urwana
2024-02-29
Polecam.
pixel