Nadszedł czas, aby pożegnać się z tymi standardowymi uchwytami w łopatki wentylacji. Teraz nadszedł moment, abyś wybrał uchwyt do telefonu, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego samochodu.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O BRODIT

BRODIT  DEVICE MOUNTING SOLUTIONS

Brodit AB została założona w 1983 roku. Siedziba firmy, biura oraz fabryka i magazyn znajdują się w miejscowości Karlsborg w Szwecji. Brodit AB zatrudnia aktualnie 130 pracowników i eksportuje swoje produkty do 30 krajów.

Uchwyty samochodowe marki Brodit to gwarancja solidnego montażu dowolnego urządzenia np.: taksometr, telefon komórkowy, smartfon, CB radio, GPS, terminal, monitor czy tablet w wybranym miejscu deski rozdzielczej. Daje to kierowcy swobodny dostęp do urządzenia również podczas jazdy samochodem. Montaż rozwiązań Brodit jest dziecinnie prosty i przebiega z wykorzystaniem szczelin w desce rozdzielczej, a przy tym nie narusza wnętrza pojazdu.

Rozwiązania Brodit są niezwykle atrakcyjną alternatywą dla uchwytów na przyssawkę, gdyż zapewniają pewniejsze trzymanie urządzenia i sprawiają, że urządzenia znajdują się w zasięgu ręki kierowcy, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo kierowcy i pasażera.

Dla jeszcze większej wygody kierowcy, oprócz uchwytów pasywnych, w ofercie Brodit znajdują się również uchwyty z wbudowaną ładowarką (tzw. uchwyty aktywne). Umożliwiają one automatyczne ładowanie urządzenia po umieszczeniu go w uchwycie.

Ostatnią, ale nie najmniej ważną zaletą uchwytów Brodit jest ich dyskretna elegancja. Profesjonalne wykonanie ze specjalnego tworzywa ABS o podwyższonej odporności w kolorze czarnym sprawia, że uchwyty Brodit idealnie pasują do wnętrza każdego samochodu, ciesząc oko kierowcy i pasażera.

Firma posiada certyfiakt ISO 14001, który jest normą zarządzania środowiskowego oraz certyfikat ISO 9001 - norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością.

Brodit posiada w swojej ofercie uchwyty i mocowania oraz akcesoria między innymi do takich urządzeń jak:
terminale przenośne, komputery wózkowe, komputery przemysłowe, drukarki etykiet, klawiatur, terminale płatniczych, monitor, laptopów, tabletów przemysłowych, tabletów konsumenckich, echosondy, wędki, GPS, drukarki, radiotelefony, monitory, smartfonów, kamery, urządzenia elektroniczne oparte na systemie VESA. Jesteśmy w stanie zamontować wszystko, wszędzie. 
 
W oparciu o mocowania Brodit Jesteśmy w stanie zamontować w pojazdach takich jak:
Motocykle, rowery, samochody dostawcze, autobusy, wózki widłowe, ciężkie pojazdy budowlane, ciągniki rolnicze, samochody osobowe, do samolotów, śmigłowców, łodzie, kajaki, jachty, karetki, wozy straży pożarnej, ciężarówki, quady, samochód bojowy, taśmy produkcyjne, ciągi logistyczne oraz wiele innych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 7597 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-21
Jak zawsze szybko i bez problemu.
2024-07-17
OK
pixel