Nadszedł czas, aby pożegnać się z tymi standardowymi uchwytami w łopatki wentylacji. Teraz nadszedł moment, abyś wybrał uchwyt do telefonu, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego samochodu.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Brodit do Surface 3

2016-07-27
Brodit do Surface 3
ExpressJet wspiera i tworzy procedury by wpłynąć pozytywnie na zmiany w przemyśle lotniczym. ExpressJet niedawno otrzymał FAA - oficjalną zgodę na korzystanie z elektronicznych Flight Bag (EFB) z wbudowanym systemem Windows 10. W jaki sposób tę zmianę można nazwać tworzeniem? Dobre pytanie! Od początku w przemyśle lotniczym, piloci byli zobowiązani do posiadania informacji lotniczych, czyli prawie 25 kilogramów w wykresach nawigacyjnych, i za każdym razem to z nimi musiało latać.
 
ExpressJet widział szansę na poprawę sytuacji poprzez wprowadzenie nowoczesnych zaawansowanych technologii. EFB wraz z ExpressJet stworzyli system przydatny w lotnictwie wraz z Windows 10 na trzech urządzeniach. Urządzenia umożliwjają pilotom szybko i sprawnie dotrzeć do niezbędnych informacji dzięki temu poprawia się bezpieczeństwo załogi oraz pasażerów. Realizacja EFB doprowadziła do poprawy procesu decyzyjnego podczas lotu przez co zwiększyło się morale oraz komunikacja z członkami zespołu.
 
Brodit poprzez swojego partnera w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, współpracuje z ExpressJet w tworzeniu bezpiecznego i stabilnego systemu montażowego dla urządzeń z EFB. Jako Dystrybutor Brodit jesteśmy podekscytowani faktem iż rozwiązania brodit są wykorzystywane w tak wymagającym projekcie spełniając wyśrubowane wymagania ExpressJet oraz FAA. Na filmie można zobaczyć gdzie jest uchwyt brodit umocowany w kokpicie oraz jak szybkie i sprawne jest mocowanie tabletu  w samych uchwycie.
 
 
Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 6347 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-29
Realizację zamówienia oceniane na najwyższym poziomie. Ekspresowa wysyłka, wszystko zgodnie z opisem.
2024-02-29
Polecam.
pixel