Nadszedł czas, aby pożegnać się z tymi standardowymi uchwytami w łopatki wentylacji. Teraz nadszedł moment, abyś wybrał uchwyt do telefonu, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego samochodu.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma dla marki Brodit

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od trzynastu lat ogólnopolski program, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

W ciągu ostatnich lat polscy konsumenci stawali w obliczu gruntownych zmian w stylu życia i zwyczajach konsumpcyjnych. We współczesnym świecie coraz trudniej przychodzi nam dokonać wyboru odpowiedniego produktu czy usługi spośród szerokiej i wciąż powiększającej się oferty. Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii.

To właśnie klient i jego opinia kształtują działania wszystkich firm, dlatego wyróżnienia oparte na badaniach konsumenckich są dla nich szczególnie ważne. Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy przeprowadzają badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

METODYKA BADAŃ
Systematycznie w cyklu rocznym poddawane są analizie poszczególne segmenty rynku. Jeśli któryś z obszarów nie został jeszcze uwzględniony lub wymaga zaktualizowana z uwagi na zmieniające się w czasie tendencje, przeprowadzane są analizy po sugestiach czytelników lub na wniosek przedstawiciela Marki. Wówczas przedstawiciel Marki zobowiązany jest do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej (wysłanej przez organizatora).

Przedmiotem analiz Działu Badań i Analiz Rynku Grupy Media Press jest obserwacja rynku polegająca na badaniu całości stosunków rynkowych w konkretnej branży. Jest to obserwacja zjawisk rynkowych w ich naturalnych warunkach. Na ich bieżącą obserwację składają się: pozycja producenta lub/i usługodawcy na rynku, obecni i potencjalni klienci, ceny produktów lub/i usług, kanały dystrybucji.

Obserwacją zostają objęte także siła marketingowa marki, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę, wartość oraz rozpoznawalność poszczególnych marek w danych kategoriach. W ramach programu prowadzone są także badania konsumenckie. Realizowane są przy użyciu: wywiadów telefonicznych (CATI) na platformie CADAS i/ lub ankiet internetowych (CAWI) i/lub wywiadu bezpośredniego. Metodyka badań jest dobierana ze względu na rodzaj i kanały dotarcia do konsumenta. Dla każdej kategorii indywidualnie wyznaczana jest wielkość próby badawczej. Respondenci są wybrani w sposób losowy lub stanowią specjalnie wyselekcjonowaną grupę docelową (w zależności od kategorii). Badanie ankietowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytania zadane przez ankietera. Pytania mogą mieć charakter zarówno otwarty, jak i zamknięty. Konsumenci wskazują na Marki według nich najlepsze, cieszące się największym zaufaniem i renomą w poszczególnych branżach.

Marka Brodit została w tych badaniach bardzo wysoko oceniona, dlatego postanowiliśmy wyróżnić ja tytułem:

"Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma"

Gratulujemy zdobycia tego prestiżowego wyróżnienia.
Redakcja Biznes Trendy w dzienniku Rzeczypospolita

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 6774 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-15
super,jak zawsze! A+++
2024-04-15
OK
pixel