Nadszedł czas, aby pożegnać się z tymi standardowymi uchwytami w łopatki wentylacji. Teraz nadszedł moment, abyś wybrał uchwyt do telefonu, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego samochodu.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jak zamontować tablet na zagłówku w samochodzie?

Najbezpieczniejsze uchwyty do tabletów montowane na zagłówek na rynku. 

System mocowania Brodit do zagłówka jest dedykowany do konkretnego modelu samochodu i działa jako bezinwazyjnie mocowana platforma montażowa np. do instalacji uchwytu do tabletu, czy też ekranu.

Nasze uniwersalne uchwyty na zagłówki do tabletów to idealne akcesorium zapewniające rozrywkę pasażerom na tylnym siedzeniu.

Jest to najbezpieczniejsze miejsce do montażu tabletów rozrywkowych na tylnym siedzeniu. Nasze regulowane mocowania zagłówków zostały przetestowane w najbardziej rygorystycznych testach zderzeniowych przemysłu motoryzacyjnego.

Aby znaleźć mocowanie zagłówka, które najlepiej pasuje do Twojego pojazdu, zmierz wewnętrzną długość i zewnętrzną długość odległości między słupkami zagłówka. Skorzystaj z poniższej tabeli, aby określić regulowane mocowanie zagłówka, które najlepiej będzie pasować do Twojego pojazdu na podstawie Twoich pomiarów. Będziesz należał do jednej z trzech kategorii: małych, średnich lub dużych.

Ten wysokiej jakości uchwyt na zagłówek wykonany w Szwecji służy stworzony jako platforma montażowa dla niestandardowego uchwytu na tablet. Mocowania zagłówków zostały gruntownie przetestowane i przeszły testy bezpieczeństwa, w tym testy zderzenia przedniego i tylnego. To najbezpieczniejszy wybór, jeśli chcesz używać tabletu jako urządzenia rozrywkowego na tylnym siedzeniu. Instalacja jest szybka i łatwa. Mocowanie zagłówka zaciska się wokół słupków zagłówka, a płyta czołowa posiada nawiercone otwory, co ułatwia mocowanie uchwytu. Uchwyt do konkretnego urządzenia sprzedawany oddzielnie.

Cechy uchwytów zagłówkowych Brodit:

  • Zapewniamy idealną platformę do używania tabletu jako rozrywki na tylnym siedzeniu.
  • W zestawie z nawierconymi otworami w płycie czołowej do łatwego mocowania uchwytów na nasze urządzenia (uchwyt NIE wchodzi w skład zestawu, sprzedawany osobno).
  • Umieszczony bezpośrednio za zagłówkiem pojazdu.
  • Zaciska się wokół słupków zagłówka.
  • Bez demontażu siedziska i bez uszkodzeń wnętrza.
  • Zaprojektowany i wyprodukowany w Szwecji
  • Przygotowany pod wszystkie uchwyty do urządzeń Brodit  i inne uchwyty innych urządzeń ze rozstawem otworów „AMPS”
Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 7162 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-24
ok
2024-05-24
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Polecam.
pixel