Nadszedł czas, aby pożegnać się z tymi standardowymi uchwytami w łopatki wentylacji. Teraz nadszedł moment, abyś wybrał uchwyt do telefonu, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego samochodu.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ostrzegający pilot do aplikacji Yanosik - Yanosik Alert

Ostrzegający pilot do aplikacji Yanosik - Yanosik Alert

JUŻ NIGDY NIE ZAPOMNISZ O WŁĄCZENIU URZĄDZENIA!

Kiedy tylko usiądziesz za kierownicą, Yanosik Alert aktywuje się automatycznie. Nie będzie już potrzeby pamiętania o włączeniu pilota - teraz zawsze będziesz ostrzeżony o aktualnej sytuacji na drodze! To prosty sposób, abyś mógł dbać o swoje bezpieczeństwo!

 

ZAPEWNIJ BEZPIECZEŃSTWO SWOIM BLISKIM!

Yanosik Alert to doskonały pomysł na prezent! Dając go swoim bliskim, dbasz o ich bezpieczeństwo. Dzięki Tobie będą mieli pełną świadomość aktualnej sytuacji na drodze i dotrą do celu w pełni bezpiecznie! Ty natomiast zyskasz większy spokój, wiedząc, że posiadają najnowsze urządzenie Yanosik przy sobie.

 

KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA

Yanosik Alert współpracuje z aplikacją Yanosik. Po prostu wsiedź do auta, a urządzenie automatycznie się aktywuje i uruchomi aplikację Yanosik w trybie pracy w tle. Od teraz wystarczy tylko zapalić silnik!
*Przy pierwszym użyciu należy sparować urządzenia z aplikacją Yanosik.

INWESTYCJA W BEZPIECZEŃSTWO

Yanosik Alert to kapitał zainwestowany w bezpieczną podróż. Dzięki temu kompaktnemu urządzeniu będziesz o krok przed informacjami o wypadkach, korkach czy innymi incydentami na drodze, a dodatkowo otrzymasz ostrzeżenia o zbliżających się kontrolach prędkości.

 

POŁĄCZ SIĘ ZE SPOŁECZNOŚCIĄ YANOSIK

Poprzez połączenie pilota z bezpłatną aplikacją Yanosik otworzysz sobie drzwi do wielu innych możliwości! Dowiesz się, gdzie w pobliżu znajduje się dobry warsztat samochodowy, będziesz mógł zapisywać wszystkie wydatki związane z samochodem w jednym miejscu oraz korzystać z funkcji wideorejestratora bez konieczności dodatkowych urządzeń.

 

NIE MARTW SIĘ O ŁADOWANIE

Yanosik Alert został wyposażony w baterię pastylkową CR2, która w tym urządzeniu wytrzymuje aż 2 lata! Nie musisz więc martwić się o regularne ładowanie Yanosik Alert - jedna mała bateria wystarczy! Wygodne, prawda?

WYPRZEDZAJ ZDARZENIA, INFORMUJ INNYCH

Z Yanosik Alert będziesz zawsze na czasie z aktualnymi zdarzeniami na drodze. To dobrze znane hasło - dobrze poinformowany kierowca to kierowca bezpieczny. Dlatego warto dzielić się swoimi obserwacjami z innymi uczestnikami ruchu drogowego! Wystarczy jedno kliknięcie, aby dodać nowe zdarzenie drogowe i sprawić, że inni będą mogli podróżować bezpieczniej i płynniej!

 

BEZPIECZNIE I BEZ MANDATÓW

Yanosik Alert ostrzeże Cię o wszelkich zagrożeniach na drodze, w tym także o zbliżających się kontrolach prędkości. Dzięki temu zyskasz wcześniejszą informację o fotoradarach czy obecności patrolu drogowego. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek na drodze.

PECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Wymiary urządzenia: 64 x 34 x 15 mm
  • Waga: 40 g
  • Zasilanie na baterie CR2450
  • Urządzenie posiada świecącą diodę

ZESTAW OBEJMUJE:

  • Urządzenie Yanosik Alert
  • 1 x Wymienną baterię pastylkową CR2450
  • Instrukcję obsługi

 

UWAGI:

Yanosik Alert jak większość urządzeń elektronicznych nie jest odporny na skrajnie wysokie i niskie temperatury, które mogą wpływać na jakość działania urządzenia i trwałość pracy baterii.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 7597 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-21
Jak zawsze szybko i bez problemu.
2024-07-19
Szybko i przyjemnie łatwy kontakt
pixel