Nadszedł czas, aby pożegnać się z tymi standardowymi uchwytami w łopatki wentylacji. Teraz nadszedł moment, abyś wybrał uchwyt do telefonu, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego samochodu.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Uchwyty zagłówkowe do tabletów

2017-07-03
Uchwyty zagłówkowe do tabletów

Czy Twoje dzieci nudzą się podczas długich podróży samochodem? Czy chciałbyś, aby pasażerowie, których przewozisz mieli pełen komfort podróży? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Uchwyty zagłówkowe Brodit do tabletów! W naszej ofercie znajduje się wiele różnych uchwytów tabletowych? Każdy z nich dedykowany jest do konkretnego modelu tabletu. Dzięki temu, tablet spoczywa w nim pewnie, bez możliwości przypadkowego wypięcia się, a zaawansowana technologia, w której wykonany jest uchwyt, redukuje drgania pozwalając pasażerom w pełni komfortowo użytkować tablet.

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Uchwyty zagłówkowe Brodit do tabletów!


W naszej ofercie znajduje się wiele różnych uchwytów tabletowych? Każdy z nich dedykowany jest do konkretnego modelu tabletu. Dzięki temu, tablet spoczywa w nim pewnie, bez możliwości przypadkowego wypięcia się, a zaawansowana technologia w której wykonany jest uchwyt, redukuje drgania pozwalając pasażerom w pełni komfortowo użytkować tablet.

 

Nasze uchwyty tabletowe Brodit wyposażone są w głowicę obrotową, która pozwala na regulację tabletu w wielu płaszczyznach. Urządzenie można odchylić w każdą stronę o 22 stopnie a dodatkowo obrócić o 360 stopni wokół własnej osi. Dzięki temu ekran tabletu zawsze będzie ustawiony optymalnie ? niezależnie od wzrostu pasażera, ponadto można z niego wygodnie korzystać w orientacji pionowej jak i poziomej.
 

 
 
Funkcjonalność i wygoda to bardzo ważne aspekty decydujące o zakupie produktu. Jest jednak jeszcze jedno, ważniejsze kryterium. Bezpieczeństwo. Każdy produkt Brodit jest tworzony tak, aby można było z niego korzystać przy zachowaniu bezpieczeństwa. W przypadku uchwytów tabletowych kluczowym elementem jest sposób ich montażu - taki, aby w przypadku kolizji tablet nie wypadł z uchwytu stając się niebezpiecznym dla podróżujących pociskiem. Tutaj z pomocą przychodzą nam uchwyty zagłówkowe Brodit.Uchwyty zagłówkowe oferowane przez nas, są proste w montażu - instaluje się je w pręty zagłówka przedniego fotela, a do nich przykręca się docelowy uchwyt na tablet. Dzięki temu cała konstrukcja wraz z samym urządzeniem trzyma się mocno, chroniąc pasażerów przed urazami w przypadku zderzenia. Aby mieć pewność, że to rozwiązanie montażowe jest w pełni bezpieczne, Brodit poddał swoje produkty testom zderzeniowym. Uchwyty te, przeszły testy pozytywnie uzyskując certyfikat EURO NCAP.

Gdy mamy już pewność, że uchwyt jest bezpiecznie zamocowany i daje pełen komfort użytkowania, warto zatroszczyć się o bezpieczeństwo samego sprzętu. Jeżeli pozostawisz samochód w niestrzeżonym miejscu, uchwyt na tablet może przyciągnąć niechciane zainteresowanie. Potencjalny złodziej widząc system montażowy przeznaczony dla drogiego urządzenia może założyć, że tablet spoczywa w schowku i może próbować włamać się do samochodu. Na szczęście w naszej ofercie mamy odpowiedź na taką okoliczność. Jest to adapter montażowy MultiMoveClip.

Adapter MultiMoveClip to sprytne rozwiązanie pozwalające na łatwe wsunięcie i wysunięcie uchwytu tabletowego bez konieczności jego odkręcania. MultiMoveClip przykręca się bezpośrednio do uchwytu zagłówkowego a zaawansowany system instalacji pozwoli na swobodne wkładanie i wyjmowanie dowolnego uchwytu Brodit przy pomocy zaledwie jednej dłoni. Dzięki temu zawsze, gdy wychodzisz z samochodu, uchwyt możesz zabrać ze sobą, bądź umieścić w schowku, aby nie zwracał niepotrzebnej uwagi. To rozwiązanie przydatne jest również, gdy używasz więcej niż jednego samochodu lub gdy zmieniasz pojazd. Uchwyt wystarczy wyjąć z adaptera i wpiąć go w MultiMoveClip znajdujący się w drugim samochodzie.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych aut, w których klienci mają zamocowany uchwyt zagłówkowy Brodit.
Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 6347 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-29
Szybko i sprawnie. Jedyna uwaga to że w zamówieniu miałam opcję krótkiej ścieżki na podstawie Apple id, niestety nie mogłam wybrać dogodnego paczkomatu. Były tylko podstawione 3 z których dwa zupełnie nie z mojej okolicy. Więc za to ta jedna gwiazdka urwana
2024-02-29
Realizację zamówienia oceniane na najwyższym poziomie. Ekspresowa wysyłka, wszystko zgodnie z opisem.
pixel