Nadszedł czas, aby pożegnać się z tymi standardowymi uchwytami w łopatki wentylacji. Teraz nadszedł moment, abyś wybrał uchwyt do telefonu, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego samochodu.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

VidiCom Sp. z o.o., założona w 2010 roku, jest oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem Brodit AB na terenie Polski. Obecnie Firma jest jednym z największych dystrybutorów w Polsce specjalistycznych systemów montażowych do elektroniki użytkowej.

 

Spółka jest zarządzana i prowadzona przez grupę osób, dla których dystrybucja specjalistycznych systemów montażowych do urządzeń mobilnych stanowi pasję wynikającą z zamiłowania do ich pełnego wykorzystania oraz czynnego kreowania i propagowania podobnych potrzeb wśród klientów. Siłą Firmy jest bardzo dobra znajomość tematyki oraz branży, w której funkcjonuje. Wsparci doświadczeniami własnymi i naszych Partnerów wiemy jak dla wspólnego dobra zarządzać procesami obrotu towarowego przynoszącego zysk obu stronom transakcji. Dostarczamy nie tylko towary, ale również pełne, zintegrowane rozwiązania techniczne oraz oferujemy atrakcyjną formę ich sprzedaży. Zadowolenie naszych Klientów ze współpracy z nami jest dla nas najważniejszym dobrem stymulującym wzrost Spółki.

 

VidiCom Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem wysokiej jakości akcesoriów dedykowanych do elektroniki użytkowej, ze szczególną specjalizacją w zakresie systemów montażowych dla rynku samochodowego, motocyklowego, rowerowego, pojazdów terenowych oraz rynku morskiego.

 

Firma jest między innymi autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski:

 

  • Wysokiej jakości, specjalistycznych systemów montażowych markRAM Mount (www.rammount24.pl).
  • Specjalistycznych uchwytów samochodowych marki Brodit (www.brodit24.pl), które są gwarancją solidnego montażu dowolnego urządzenia takiego jak np.: taksometr, telefon komórkowy, smartfon, CB radio, GPS czy tablet w wybranym miejscu deski rozdzielczej.
  • Goal Zero (www.goalzero24.pl), największego na świecie producenta przenośnych systemów zasilania energią słoneczną, które umożliwią ładowanie urządzeń zasilanych przez USB oraz prądem stałym lub zmiennym w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.
  • Tłumaczy elektronicznych marki Franklin (www.explore24.pl).
  • Tabletów marki Boogie Board (www.explore24.pl), które są elektroniczną alternatywą dla notatników, szkicowników, kartek samoprzylepnych oraz tablic do pisania.
  • Uchwytów samochodowych, produkowanych przez renomowaną firmę Herbert Richter GmbH & Co. KG (www.explore24.pl).

 

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem i oczekiwaniami naszych Klientów nieustannie poszerzamy gamę oferowanych produktów o inne marki.

 

Nasze działania opieramy na budowaniu ścisłego związku opartego na zrozumieniu celów naszych Partnerów i powiązaniu ich z własnymi dążeniami. Oznacza to w praktyce bardzo bliskie relacje i zindywidualizowane podejście do każdego z naszych Partnerów. Sukces naszej działalności osiągamy dzięki sprawdzonym i sprawnie funkcjonującym mechanizmom biznesowym wspartym nowoczesnymi narzędziami decyzyjnymi.

 

Do kontrahentów Firmy zaliczają importerzy motoryzacyjni aut osobowych i ciężarowych oraz sieci ich autoryzowanych dealerów; hurtownie oraz sklepy detaliczne ze sprzętem i akcesoriami komputerowymi oraz elektroniką użytkową; sklepy detaliczne ze sprzętem lotniczym oraz urządzeniami do nawigacji samolotowej; producenci jachtów, łodzi i kajaków; sklepy / sieci sklepów detalicznych z częściami i akcesoriami do motocykli oraz ATV; importerzy wózków widłowych oraz terminali PC. Aktualnie na terenie kraju funkcjonuje kilkuset partnerów Spółki i ich liczba stale wzrasta.


Zapraszamy do współpracy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 7358 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Najlepsze uchwyty na rynku. Dopasowane do auta, nic się nie rusza i nie chwieje. Naprawdę polecam.
2024-06-18
Super POLECAM !!!!!!!!
pixel